گفت و گوی «جوان آنلاين» با مدیر کل بهزیستی اصفهان درباره پديده نوزاد فروشي

خرید و فروش نوزادان از دید بهزیستی پنهان است

اخیرا خبرهایی مبنی بر خرید و فروش نوزادان در کلانشهرها منتشر شده که باعث نگرانی خانواده ها هم گردیده است
خرید و فروش نوزادان از دید بهزیستی پنهان است
گفت و گوی «جوان آنلاين» با مدیر کل بهزیستی اصفهان درباره پديده نوزاد فروشي
اخیرا خبرهایی مبنی بر خرید و فروش نوزادان در کلانشهرها منتشر شده که باعث نگرانی خانواده ها هم گردیده است
هشدار! سرما نخورید، بیمه از شما حمایت نمی کند
گزارش «جوان آنلاين» از خروج ۸۰ قلم داروی ارزان‌قیمت از پوشش بیمه‌ای
مدتی است که گرانی‌ها و افزایش قیمت سرسام آور کالا‌ها موجب نگرانی و نارضایتی مردم شده است
مسکن مهری‌هایی که‌ چادرنشین شدند
گزارش «جوان آنلاين» از بی‌مهری‌ و بي تعهدی مسولان در قبال خانه هاي مسكن مهر
سال ها پیش قرار بود که با طرح مسکن مهر آنهایی که خانه ای ندارند با کمک دولت صاحب خانه شوند ودیگر دغدغه مسکن نداشته باشند. اما سوء مدیریت دولتی ها در تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر سبب شد تا مشکلات این قشر از جامعه بیشتر شود.
آسرین یکی از دانش‌آموزان حادثه‌دیده شین‌آبادی می‌گوید: چند روز گذشته که جلسه کارگروه پزشکی‌مان برگزار شد، به ما گفتند؛ هیچ وقت به حالت نرمال خودتان برنمی‌گردید و به طور کامل خوب نمی‌شوید. این جواب است که بعد از ۶ سال به ما می‌دهند؟
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی، گفت: کاهش میزان تلفات جاده‌ای بر طبق منویات فرمانده کل قوا و تاکید فرمانده ناجا از مهمترین برنامه‌های پلیس راهور در سال ۹۷است.
مدیریت منابع برای مدیریت کم‌آبی
زهرا چیذری
چندی پیش روزنامه «فایننشال تایمز» در مقاله‌ای با عنوان «ایران خشک شد» نوشت: «کم‌آبی در ایران در حالی رخ می‌دهد که ایرانیان در زمینه مهندسی آب در جهان پیشتاز بودند و در دوره هخامنشی فناوری سنتی کاریز (قنات) اختراع شده بود.»
در حسرت خنده‌های قاه قاه مدرسه
مشکلات آموزشی کودکان بی‌شناسنامه و افغانی پابرجاست
تابستان سال گذشته حمایت گسترده‌ای برای پذیرش کودکان افغان و بی‌شناسنامه در مدارس کشور به راه افتاد. بسیاری از مقامات دولتی هم از این موضوع حمایت کردند و بخشی از این کودکان راهی مدارس شدند. کودکانی که تا‌کنون بهای بی‌هویتی‌شان را با محرومیت از تحصیل می‌دادند، اما برخی مشکلات‌شان همچنان پابرجاست.
همراهی نا نوشته ۲ وزارتخانه با تلگرام!
دادستانی کل کشور: هات‌گرام و طلاگرام، دو فیلترشکن هستند که با امکانات وزارت ارتباطات به صورت غیرقانونی در اختیار کاربران قرار دارد
در حال حاضر به‌رغم اینکه امکان جایگزینی کامل پیام‌رسان‌های داخلی به جای تلگرام وجود دارد و با وجودی اینکه پیام‌رسان‌های داخلی توان ارائه خدمات به همه کاربران ایرانی را دارند، اما برخی از مسئولان فضای مجازی کشور نگاهی مأیوسانه به توان داخلی دارند، در نتیجه به‌جای برنامه‌ریزی برای قطع ید کامل تلگرام هنوز به‌دنبال رونق فیلترشکن‌های داخلی مانند طلاگرام و هات‌گرام هستند
«ته دیگ» ایرانی صادرات می‌شود
ته‌دیگ این پیش غذای محبوب ایرانی در جهان هم طرفدارهای زیادی دارد و حتی آن را یک غذای کامل می‌دانند.
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: بر اساس آمار ثبت شده شاهد افزایش ۶درصدی ازدواج در دو ماهه سال جاری بودیم.
مچ‌بند‌های الکترونیکی به منظور امنیت و راهنمایی زائران در طول سفر حج تمتع، امسال نیز در اختیار زائران خانه خدا قرار می‌گیرد.
سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به وضعیت سلامت خون ایرانیان، گفت: خون اهدایی در ایران یکی از سالم‌ترین خون‌های اهدایی جهان است که به همت یک و نیم میلیون اهدا کننده که سالانه بیش از دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد خون اهدا می‌کنند، تحقق یافته است.
دادستان کل کشور مطرح کرد
حجت‌الاسلام و‌المسلمین منتظری اظهار داشت: بزرگ‌ترین شاخص جمهوری اسلامی شاخص برقراری عدالت است، همانگونه که خداوند به موضوع ادای امانت و عدالت تأکید می‌کند.
پنهان شدن دولت پشت مجلس علیه شهرداری‌ها
مردم بازنده اصلی بازی نمادین دولت و مجلس هستند
رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: کارهای‌تان را با نگاه منفی دنبال نکنید. این سخنان در حالی مطرح می‌شود که لایحه منابع درآمدی پایدار شهرداری مسائل و مشکلات فراوانی را در مدیریت شهری به‌وجود آورده است.
مجوز داروخانه‌ها در دست مدیران خاص
با مافیای موجود امکان تأسیس داروخانه برای داروساز‌های جوان منتفی است
تخمین‌ها نشان می‌دهد که سرجمع قیمت پروانه داروخانه‌های موجود در کشور تقریباً با کل حجم بازار دارویی ایران از نظر ریالی برابری می‌کند! افزایش قیمت پروانه داروخانه و بازار دلالی پیرامون آن، ورود سرمایه‌های اضافی به بازار دارویی را در پی دارد