مالک باشگاه پدیده: حضور گل‌محمدی در پرسپولیس کذب است
کد خبر: 959172
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041WW
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
مالک باشگاه پدیده با بیان اینکه خبر توافق یحیی گل‌محمدی با پرسپولیس صحت ندارد و مذاکره با این مربی حرفه‌ای نیست، گفت: هیچ توافقی در کار نبوده است و توافقی هم نخواهد بود.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: فرهاد حمیداوی در واکنش به خبر توافق یحیی گل محمدی با باشگاه پرسپولیس، گفت: این خبر را کاملا تکذیب می کنم. بنده تازه به ایران رسیده ام. کلیپ صحبت های آقای پیمان یوسفی را برایم فرستادند. هیچ توافقی نبوده و توافقی هم نخواهد بود.

وی درباره اینکه آیا امکان دارد گل محمدی در غیاب او با پرسپولیس مذاکره کرده باشد؟ تاکید کرد: بعید می دانم چون این کار حرفه ای نیست. به گل محمدی ایمان کامل دارم. می دانم او چنین جلسه ای نمی گذارد چون دو سال با ما قرارداد دارد. فردا هم روز اول تمرین پدیده است. در چند روز گذشته مدام با گل محمدی صحبت می کردیم تا تیم را ببندیم و فکر نمی کنم مشکلی باشد.

مالک باشگاه پدیده یادآور شد: نمی دانم این خبرها از کجا در می آید. حتی درباره مربی بعدی ما صحبت شده است و می گویند جانشین گل محمدی انتخاب شده است! نمی دانم این اخبار از کجا در می آید!

حمیداوی درباره اینکه چرا یحیی گل محمدی با او به برزیل سفر نکرد؟ تصریح کرد: گل محمدی ۶ بازیکن به ما معرفی کرد که دو بازیکن را انتخاب کردیم. برای همین دیگر نیاز نبود گل محمدی بیاید. از این دو برزیلی امضا هم گرفته ایم و این هفته همه چیز را جمعبندی می کنیم. ما کل تیم خودمان را با نظر یحیی برای دو سال بسته ایم
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار