سیاست
عباس حاجی نجاری
ترامپ در روز‌های اخیر با تصویرسازی غلط و منفی و ناامیدکننده از اوضاع ایران و القای قرار گرفتن نظام اسلامی در آستانه فروپاشی، به زعم خود تلاش دارد با مدیریت افکار عمومی مردم ایران و تبدیل آن به یک اهرم فشار علیه نظام اسلامی، ایران را وادار به تسلیم کند.
می‌دانیم که شرایط بر بهنود و همکارانش در شبکه ملکه انگلیس از همسفرگی با داعش و با قاتل روزنامه‌نگاران سخت شده است تا جایی که حاضر است حرفه‌ای‌گری خود را هم زیر پا بگذارد و با بددهنی کردن، کمی از آلام خود بکاهد.
نگاهی به دلمشغولی دلسوزان انقلاب در روز‌های تحریم
هیچ گاه در طول دوران حیات نظام جمهوری اسلامی مبارزه با فساد این چنین حیاتی نبوده است، البته این حرف به معنای این نیست که در طول سال‌های گذشته نظام جمهوری اسلامی در مبارزه با فساد بی‌تفاوت بوده است بلکه پرهیز از اشرافی‌گرایی و فساد یکی از مهم‌ترین معیار‌ها در انقلاب اسلامی کشورمان بوده است.
جلیلی در پنجمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی:
پنجمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی روز پنج‌شنبه و با حضور چهره‌های سیاسی اصولگرا از جمله حجت‌الاسلام محمدحسن رحیمیان، سعید جلیلی، محسن رضایی، علیرضا زاکانی و مجتبی شاکری برگزار شد.
سخنگوي ارشد نيروهاي مسلح:
‌جنگ اقتصادي آخرين حربه امريكايي‌هاست و حتماً با برنامه‌ريزي مسئولان و همراهي مردم در اين جنگ هم پيروز مي‌شويم.
در پی رحلت مادر شهید مغنیه صورت گرفت
نماینده‌ دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با حضور در منزل مادر شهید مغنیه، تصویر یادگاری از دیدار پدر و مادر شهید مغنیه با رهبر انقلاب را به خانواده شهید اهدا کرد.
هشدار خطيب نماز جمعه تهران
امام جمعه موقت تهران گفت: سازمان های بین المللی قابل اعتماد نیستند، دبیر اجرایی FATF به صراحت گفت که هیچ تضمینی نیست که ایران از لیست سیاه آن سازمان خارج شود.
در اوج جنگ اقتصادی و در شرایطی که انتظار می رود بانک مرکزی با تمام توان مقابل آمریکا و سیاست های خطرناک آن بایستد، شاهد تجویز «نسخه خودتحریمی» از سوی مقامات این بانک هستیم.
میرسلیم:
رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: دولت از طرفی بازار ارز را آشفته می‌کند و از طرفی می‌گوید بسته حمایتی درست کرده‌ایم؛ یعنی ابتدا با کاهش ارزش سپرده‌های مردم بخشی از دیون خود را پرداخت می‌کند سپس ...
بیش از ۴۰ نفر از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا از رئیس‌جمهور این کشور خواستند که عربستان را به دلیل ماجرای خاشقچی، شدیدا مورد تحریم قرار دهد.
عضو مجمع نمایندگان مازندران گفت: اگر ۱۰ بار به fatf بیپوندیم اتفاق عملی رخ نمی‌دهد و تحریم‌های آمریکا تداوم می‌یابد.
سردار فدوی:
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ۴۰ سال دشمنی بی‌اثر با جمهوری اسلامی ایران گفت: ابرقدرت‌های جهان همگی در صفی واحد در مقابل جمهوری اسلامی ایران صف آرایی کرده‌اند.
سالک:
حجت‌الاسلام احمد سالک‌کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از جابجایی وزرا به جای تغییر در کابینه گفت: انتقاد نمایندگان به تیم اقتصادی دولت بود اعم از وزارتخانه‌های اقتصادی و مشاورین معاونین در این حوزه و نمایندگان بر این اعتقاد بودند که همسویی لازم میان اعضای تیم اقتصادی دولت وجود نداشت.
جهانگیری:
معاون اوّل رئیس‌جمهور گفت: یکی از مقامات منطقه از آقای روحانی پرسیده بود که آمریکایی ها می‌گویند به زودی کار ایران تمام است و آقای رییس جمهور جواب داده بود که یک صدم توان کشور و مردم را هم برای برای رفع مشکلات بکار نگرفته ایم.
ظریف:
وزیر خارجه کشورمان تحریم‌های اخیر آمریکا را ناقض دو دستور دیوان بین‌المللی دادگستری خواند.