ورزش - ساير
ساير
سرمربی تیم امید ایران در مصاحبه با یک سایت کروات از هدف خود در حال حاضر و کسب توپ طلای لوکا مودریچ سخن گفت.
شیوا نوروزی
فوتبال ایران درست از زمانی که لقب حرفه‌ای به خود گرفت به گرداب حاشیه افتاد و تا امروز نه‌تن‌ها چاره‌ای برای برون‌رفت از این گرداب نیندیشیده، بلکه مدیران و مسئولان این رشته نیز بار‌ها در جهت فرار از قوانین و مقررات گام برداشته‌اند
با وجود تأکید دوباره وزیر ورزش بر ماندن تاج
حکایت مدیران بازنشسته فوتبال ادامه دارد و انگار قرار نیست تمام شود. با وجود گذشت سه روز از آخرین فرصت مدیران بازنشسته فوتبال، آن‌ها همچنان از قانون تمکین نمی‌کنند و به دنبال راهی برای ماندن هستند تا با قانون‌گریزی خود سایه تعلیق را بالای سر فوتبال نگه دارند.
یک بارسلون است و یک لیونل مسی، کاتالان‌ها با بهانه و بی‌بهانه به او می‌نازند. البته امروز چه بهانه‌ای بهتر از دبل زیبای شنبه شب او مقابل اسپانیول.
نبرد نفسگیر غول‌های مدعی برنده نداشت
دوئل قلعه‌نویی - برانکو برنده نداشت و فینال نیم‌فصل اول قبل از پایان رقابت‌های دور رفت با تساوی یک- یک در نقش جهان به پایان رسید تا دست پرسپولیس از رسیدن به صدر جدول در نیم‌فصل نخست کوتاه بماند و همه چیز به سود سپاهانی تمام شود که حالا فقط چند گل با قهرمانی نیم‌فصل فاصله دارد.
سپاهان یک – پرسپولیس یک
 در دیدار معوقه هفته دوازدهم لیگ برتر، سپاهان در حالی میزبان پرسپولیس بود که این دیدار تحت تاثیر خشم هواداران در نهایت به تساوی یک بر یک رسید. این یدار که از ساعت ۱۶:۱۰ در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد، عزت الله پورقاز (۷۴) برای سپاهان و علی علیپور (۸۹ - پنالتی) برای پرسپولیس گلزنی کردند.
سرپرست جدید فدراسیون والیبال گفت: سرپرست های جدید فدراسیون ها برای برگزاری سالن مجمع انتخاباتی انتخاب شدند.
علی رغبتی گفت: هیچ علاقه‌ای به تغییر در روسای فدراسیون‌ها نداشته و نداریم.
در آستانه دیدار سپاهان و پرسپولیس هیاهو و حاشیه در ورزشگاه نقش جهان اوج گرفت.
قرعه کشی مرحله نیمه نهایی جام حذفی انجام شد.