ورزش - اخبار كلی
اخبار كلی
سرمربی تیم فوتبال سایپا می‌گوید مهدی تاج باید به اختلافات میان تیم ملی بزرگسالان و امید ورود کند.
تصور می‌شد ناکامی در رقابت‌های جهانی جایگاه کولاکویچ روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران را متزلزل کند، خصوصاً که رئیس فدراسیون، سرمربی را یکی از عاملان ناکامی خوانده بود، اما به نظر نمی‌رسد کولاکویچ قصدی برای جدایی از تیم ملی والیبال ایران داشته باشد.
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که حسین ماهینی باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.
مسابقه انتخابی وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان صبح امروز در محل خانه کشتی برگزار می شود.
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان روزهای 18 تا 29 شهریورماه در محل خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
رکابزنان ایران به مرحله شانس مجدد ماده کایرین دوچرخه سواری پیست بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ راه یافتند.
نام آوران ایران در چهارمین روز بازی های آسیایی ٢٠١٨ جاکارتا با کسب سه نشان زرین شب طلایی را برای کاروان در جاکارتا رقم زدند و با یک مدال دیگر از جنس برنز در جایگاه چهارم جدول رقابت ها ایستادند. سبد ایران اکنون 16 نشان دارد.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص دو دیدار لیگ برتر اعلام کرد.
حاشيه‌نگاري بازي جمعه شب استقلال و تراکتور
ورزشگاه آزادي جمعه شب براي استقلالي‌ها و تراکتوری‌ها دو روي يک سکه بود. در شبي که شاگردان شفر با سه گل اولين پيروزي‌شان را در ليگ هجدهم جشن گرفتند، شاگردان جان توشاک اولين باخت‌شان را دشت کردند تا همچنان در حسرت برد باشند؛ تيمي که‌ اسم‌هاي بزرگي ‌در تركيب دارد و گويا هنوز تا تبديل شدن به يک تيم بزرگ هفته‌ها فاصله دارد.
کمتر از ۲۰ روز تا آغاز نخستین اردوی تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا زمان باقی است و هنوز جای امضا کرش پای قرارداد او با فدراسیون خالی است و ابهامات این قرارداد نیز به قوت خود باقی است!