علیه خودکشی نویسندگان
اینکه همینگوی رفته و خودش را کشته، نه تنها هیچ اهمیتی ندارد...
تلویزیون اسپانسری ایران درخدمت سرمایه یا مردم !؟
روزگاری،مسوولان باوعده ایجادتغییروتحول ساختاری و محتوایی در رادیو و تلویزیون، استفاده ازمتخصصان ،کارشناسان، برنامه سازان،هنرمندان حرفه ای وتغییر پلاک صدا وسیمابه رسانه ملی ودانشگاه جامعه خواندن آن،مردم را امیدوار کردند...
تلویزیون در ماه رمضان حدود ۷۶ درصد مخاطب داشت/ «ماه عسل» پربیننده ترین برنامه
رئیس مرکز پژوهش و افکارسنجی صداوسیما:
نشست خبری آخرین نتایج و آمار مخاطبان برنامه های ماه رمضان با حضور علی طلوعی ـ رییس مرکز پژوهش و سنجش سازمان صداوسیما ـ صبح امروز سوم خرداد ماه در صداوسیما برگزار شد.
اخیراً شنیده شده است که بی‌بی‌سی فارسی تقاضای فعالیت و حضور در ایران را دارد. تقاضایی که از همان ابتدای شروع فعالیت خود برای آن تلاش کرده اما همواره با در بسته مواجه شده است و سعی کرده دخالت در امور سیاسی و فرهنگی ایران را از بیرون مرزهای کشور دنبال کند.
چهارشنبه گذشته ۲۸ خرداد ۹۷ جلسه مشترک مسولان صدا وسیما با رئیس جمهور و تنی چند از معاونان و مشاوران رئیس جمهور بود. این ملاقات سه ساعت به طول کشید
میرباقری: ممنوعیت حضور چهره‌های پرخرج خارجی ابلاغ شده بود
انتحار رسانه‌های خارجی در حمله به برنامه‌های موفق صدا و سیما
با رتبه‌بندی سنی هم خانواده‌ها سود می‌کنند هم سینما
هاشمی: ممیزی‌ها با اجرای نظام رتبه‌بندی سنی کاهش می‌یابد
پس از موج سال گذشته درباره ضرورت رتبه‌بندی سنی آثار سینمایی حالا دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران از این خبر داده که با اجرایی شدن نظام رتبه‌بندی سنی در فیلم‌های سینمایی، بسیاری از ممیزی‌ها کاهش می‌یابد و سینما و خانواده، هر دو سود می‌برند.
شعر آیینی باید از حماسه بگوید
پدر شعر آیینی در سالگرد تخریب بقیع توسط وهابیت در گفت‌وگو با «جوان»:
استاد محمدعلی مجاهدی شاعر پیشکسوت شعر آیینی که با عنوان پدر شعر آیینی نیز شناخته می‌شود، در گفت‌و‌گو با «جوان» از تحریفاتی که در قالب شعر آیینی به روایت‌های تاریخی از حماسه عاشورا وارد شده است، انتقاد کرد.
سفر‌های مذهبی برای کشور درآمد پایدار به همراه دارد
رسیدن به افق ۲۰ میلیون گردشگر در گرو استفاده از ظرفیت‌های بومی گردشگری
سند چشم‌انداز در افق ۱۴۰۴، رسیدن به سالانه ۲۰ میلیون گردشگر خارجی را برای توسعه صنعت توریسم در ایران مد نظر قرار داده است. با توجه به ظرفیت‌های بومی کشورمان یکی از راه‌های محقق شدن این چشم‌انداز توجه به گردشگری مذهبی است.
وقتی منزلت یک نگارنده و ارزش یک نگارش به‌حساب نمی‌آید!
آنچه را که سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته به ثمر می‌رسانند طبق برنامه‌ای دقیق، بی‌نقص و عیب است، اما فاقد روح و انگیزه و اندیشه انسانی است تا بتواند تأثیرگذار باشد.
با بردن تئاتر به مساجد به دنبال اخلاق‌گرایی هستیم
گفت‌وگوی «جوان» با کارگردان نمایش «منبر تئاتر»
گروه هنری رسانه‌ای نقاره‌خانه به‌عنوان اولین طراح و مجری «منبر تئاتر» با همراهی تیم متخصص و جوان و با بهره‌گیری از رهنمود‌های مقام معظم رهبری اقدام به تولید تئاتر با موضوعات مختلف آن‌هم با استفاده از فنون نوین هنر‌های نمایشی و تجهیزات نورپردازی و صدابرداری آماده در مساجد، هیئات، مدارس، دانشگاه و ارگان‌های مختلف می‌کنند